Komodity

Služby

Preprava

Hnojivá

Články

Galéria

O nás

Partneri

SK HU
circle Produkty
circle Produkty
EpsoTop MIKROMIX-A mangán MIKROMIX-A Zinok MIKROMIX-A Meď MIKROMIX-A vinič-ovocie MIKROMIX-A obilie MIKROMIX-A zemiaky MIKROMIX-A kukurica PÉTIBÓR EXTRA KALCINOL KALCIDOL SuperHume (REOX)
Späť

MIKROMIX-A vinič-ovocie

ZÁHRADNÉ HNOJIVÁ GENESIS

Balenie:

10 l nádoba z umelej hmoty, 1000 l (IBC) nádrž z umelej hmoty, 1 l plastová fľaša.

Vlastnosti:

V kultúrach viniča, ovocia, zeleniny a okrasných rastlín ako prevencia a liečba chorôb rastlín spôsobených nedostatkom mikroprvkov. Bez chloridu, rýchlo pôsobiace pôdne a listové hnojivo. Je vhodné na rýchle a účinné odstránenie príznakov spôsobených nedostatkom mikroprvkov a na vytvorenie optimálnej úrovne mikroprvkov v rastúcich listoch a plodinách. Absorpcia mikroprvkov, ich mobilita a integrácia v rámci rastliny je veľmi špeciálna, v dôsledku čoho sa primerané množstvo len ťažko dostane na miesto použitia. Preto je dôležitá molekula EDDHSA na tvorbu chelátu. Počas vegetačného obdobia je nevyhnutne potrebné priebežné doplňovanie mikroprvkov cez listy.

genezis

Odporúčané použitie:

Vinič-ovocie: Koncentrát stopových prvkov Mikromix rýchlo a účinne odstráni príznaky spôsobené nedostatkom stopových prvkov, zvyšuje množstvo úrody, zlepšuje jej kvalitu a zvyšuje odolnosť rastlín voči chorobám.

Ako pôdne hnojivo 10-15 l/ha

Ako listové hnojivo 2-6 l/ha (koncentrácia 0,2-0,6 V/V %)

Obsah účinných látok %
B Cu Fe Zn Mn Mo

0.2

0.4

3.5

0.4

0.7

0.1