Komodity

Služby

Preprava

Hnojivá

Články

Galéria

O nás

Partneri

SK HU
circle Produkty
circle Produkty
EpsoTop MIKROMIX-A mangán MIKROMIX-A Zinok MIKROMIX-A Meď MIKROMIX-A vinič-ovocie MIKROMIX-A obilie MIKROMIX-A zemiaky MIKROMIX-A kukurica PÉTIBÓR EXTRA KALCINOL KALCIDOL SuperHume (REOX)
Späť

MIKROMIX-A Zinok

Produktový rad Mikromix

Výrobky MIKROMIX sú vhodné ako prevencia a liečba v prípade chorôb rastlín spôsobených nedostatkom mikroprvkov. Koncentrát mikroživín MIKROMIX obsahuje mikroživiny v špeciálnej chelátovej forme, vďaka ktorej sú rastliny schopné takmer okamžite a v maximálnej miere využiť aplikované mikroživiny. Chelátová molekula zvyšujúca biochemickú účinnosť má za úlohu zabezpečiť rastlinám maximálnu dodávku živín

Výhody používania:

Rýchlo a efektívne odstráni príznaky z nedostatku mikroživín, keďže dodané prvky sa v ňom nachádzajú v chelátovej forme, čo rastlinám umožňuje ich ľahkú absorpciu. Podiel živín vo forme špecifi ckých pre konkrétne rastliny je prispôsobený potrebám jednotlivých plodín. Zvyšuje množstvo úrody a zlepšuje jej kvalitu. Zlepšuje kondíciu rastlín a odolnosť voči chorobám. Dosahuje efektívnejšie využite vody a zvýšenú toleranciu na sucho.

genezis

Odporúčané použitie:

Počas vegetačného obdobia sa 2-3 krát v dávke 2-6 l/ha ako listové hnojivo. Ako pôdne hnojivo v prípade poľných plodín v dávke 10-15 l/ha zapracovanej do hĺbky 10-25 cm.

Obsah účinných látok %
Mg B Cu Fe Zn Mn SO3

5

6.1